Kırmızı-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Emin Kar:
Ligin ilk haftasında sahasında TKİ Linyitsporu konuk edecek olan Samsunsporda Başkan Emin Kar, zorlu lig maratonuna hazır olduklarını söyledi. Başkan Kar, Yeni sezonun bütün takımlar için hayırlı geçmesini temenni ediyoruz. Samsunspor olarak hedefe oynayan bir takım olmak istiyoruz. Bu zorlu yolculuğun sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz dedi.
Başkan Kar, Bu takımın kayyuma kalması hem Samsun şehri hem de benim için büyük ayıp olurdu. Elimizi taşın altına koyup Samsunspor bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz. Ancak, şehrin kombine bilet alması gerekir. İlk hedefimiz 10 bin ama şu an 3 bin kombine satmış durumdayız, bu rakamı en az 5 bine çıkarabileceğimizi düşünüyorum'' dedi.