Kırmızı-Beyazlılar'da bekleyiş sürüyor
RENK VERMİYOR
Samsunspor Bank Asya 1. Ligi'ne düşmenin şokunu üzerinden henüz atamadı. Kırmızı-Beyazlı kulüpte yönetim belirsizliği sürerken Başkan Kazım Yılmaz'ın görevini sürdürmesi konusunda camianın ileri gelenlerinin baskısının olduğu ifade edildi. Liglerin tescil edilmesini bekleyen Yılmaz nasıl bir tavır belirleyeceği konusunda da renk vermiyor.
GÜÇLÜ YÖNETİM
Yılmaz'ın güçlü bir yönetimle iş başına gelmesi için Samsunspor'u sevenlerin gerekli fedakarlığı göstermesini isteyen Kırmızı-Beyazlı camianın ileri gelenleri, "Umutsuzluğa kapılmaya gerek yok. Güçlü bir yönetim, güçlü bir kadro yeniden Samsunspor'u Süper Lige taşıyabilir. Bunun gerçekleşmesi için güçler birleştirilmeli" dediler.