Kırmızı-Beyazlı ekipte moraller yerinde.
Ligde üst üste iki maçını da kazanarak yükselişe geçen Samsunsporda yüzler gülüyor. Ligin ilk yarısında büyük şanssızlıklar yaşayan ve ligde alt sıralarda kalan Kırmızı-Beyazlı ekip, Göztepe ve Kartalspor galibiyetleriyle hayata döndü. Bu sezon ilk kez iki maç üst üste kazanan Samsunspor, üzerindeki kara bulutları dağıttı. Alınan galibiyetlerle takımda adeta bahar havası yaşanıyor. Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, iki galibiyetle morallerinin arttığını, geleceğe umutla baktığını söyledi.