Kırmızı-Beyazlılar yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.
Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, nezaretinde sürdüren Samsunsporda yüzler gülüyor. Oyuncuların oldukça istekli çalışması teknik heyetin de yüzünü güldürüyor. Sezon hazırlıklarını tempo düşürmeden sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, günde çift antrenman yaparak yeni sezona bileniyor. İlk etap çalışmalarını gerçekleştiren Samsunspor, burada kondisyon ağırlıklı çalışıyor. Dün de günü çift antrenmanla tamamlayan Kırmızı-Beyazlılar, kuvvet çalışması yaptı.