Kırmızı-Beyazlı ekip Adana deplasmanında son dakika kabusu yaşadı.
PTT 1. Ligde bir türlü istediği sonuçları alamayan Samsunspor, Adanaspor karşısında da sahadan mağlup ayrılarak şanssızlığını kıramadı.
YÜZÜ GÜLMÜYOR
Bu sezon yaşadığı şanssız puan kayıplarıyla bir türlü istediği çıkışı yakalayamayan Samsunspor, Adana deplasmanında da son dakika kabusu yaşadı. 2-1 önde olduğu karşılaşmada son dakikalarda yediği iki golle 3-2 mağlup olan Kırmızı-Beyazlı ekipte morallerin oldukça bozuk olduğu öğrenildi.
ÇIKIŞ ARIYOR
PTT 1. Ligde geride kalan 9 hafta sonunda sadece bir galibiyeti olan Samsunspor, 7 haftadır galibiyet hasreti çekiyor. Adana deplasmanına mutlak galibiyet parolasıyla çıkan Kırmızı-Beyazlılar son dakikada gelen mağlubiyetin şokunu yaşıyor. Samsunspor, 9 maçta 6 beraberlik 2 mağlubiyet ve bir galibiyet aldı.