Kırmızı-Beyazlıların Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar yeni sezonda umutlu.
TEMİNAT VERDİ
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunsporda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar yeni sezondan oldukça umutlu. Kırmızı-Beyazlı ekibi başarılı günlerine döndürmek için ne gerekiyorsa yapacaklarını vurgulayan deneyimli teknik adam, "Bu konuda herkesin içi rahat olsun" mesajı verdi. Kalpar, Samsunsporun yerinin Süper Lig olduğunu belirterek, takımı ait olduğu yere taşıyacakları sözünü verdi.
İYİ OLACAK
Eksik görülen mevkilere gerekli takviyelerin yapılması için yönetimin iyi niyetli çalıştığını bildiren Kalpar, "Yeni isimlerin kadroya dahil edilmesinin ardından takımda bir bütünlük oluşturmamız gerekiyor. Uyum sorununu da ortadan kaldırdığımızda her şey lehimize gelişecektir" şeklinde konuştu.