Kırmızı-Beyazlılar, Niğde Belediyespor karşısında kötü gidişe dur diyemezken sahadan farklı mağlubiyetle ayrıldı.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Sebat Proje Trabzon Akçaabat dün konuk ettiği Niğde Belediyespor’a 5-0 mağlup oldu. Fatih stadyumunun zeminin bakıma alınmasından dolayı Ahmet Suat Özyazıcı stadında oynanan müsabakada fazla bir varlık gösteremeyen Kırmızı-Beyazlılar adeta darmadağan oldu.
Rakibi karşısında bir türlü istediği oyunun sahaya yansıtamayan Sebat Proje Trabzon Akçaabat 15. dakikada Reha’nın ve 44. dakikada Abdulkadir’in golleriyle ilk yarıyı 2-0 geride kapattı. 55’te Erdi skoru 3-0’a getirdi.62’de yine Erdi skoru 4-0 yaparken son sözü 82’de Abdulkadir söyledi.