Kırmızı-Beyazlılarda galibiyet özlemi dün de dinmedi. Sebat Proje kendi evinde Kırıkhan ile 1-1 berabere kaldı.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Sebat Proje Trabzon Akçaabat dün kendi evinde konuk ettiği Kırıkhanspor ile 1-1 berabere kaldı. Bir türlü istediği sonuçları alamayan Kırmızı-Beyazlılar, yardımcı antrenör Gökhan Beklemiş nezaretinde çıktığı zorlu 90 dakikanın uzatma bölümünde bulduğu golle sahadan 1 puanla ayrıldı.
HAKEMLER: Sertaç Şaroğlu **, Oktay Önge **, Sefa Özcan **
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT: Süleyman **, Tuna **, Bilal Gücüyetmez **, Sadık **, Volkan **, Tuncay **, Bilal Özhan **(DK. 78 Sinan *), Burak **, Hüsnü **(Dk. 55 Samed Ali *), Fatih **, Melih **
KIRIKHANSPOR: Göktuğ **, Abdurrahman **, Sercan **, Gökhan Yılmaz ** (Dk. 78 İzzet *), Gökhan Akıllı **, Yaşar **, Erhan **, Oğuz Kaan **, Oğuzhan Baykal **(Dk. 63 Nevzat *), Gökhan Arslan **(Dk. 55 Tuğrul *), Volkan
GOLLER: Dk. 7 Gökhan Yılmaz (Kırıkhan), Dk. 90+5 Sadık (Sebat Proje)