Kırmızı-Beyazlılar, Bursa Nilüfer karşısında bu sezonki ilk üç puanını almayı arzuluyor.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Sebat Proje Trabzon Akçaabat, hafta sonu kendi sahasında konuk edeceği Bursa Nilüfer’i düşünüyor. Sezonun ilk iki haftasında hayal kırıklıkları yaratan Kırmızı-Beyazlı ekip, taraftarı önünde kazanıp puan kayıplarına son vermeyi arzuluyor.
Bursa temsilcisi karşısında tüm hesaplarını galibiyet üzerine yaptıklarını belirten Sebat Proje Trabzon Akçaabat Teknik Direktörü Ayhan Alemdaroğlu, "Artık taraftarlarımıza üç puan hediye etme zamanı geldi de geçiyor. Tek düşüncemiz iyi bir oyunla üç puanı alan taraf olmak" dedi.