Teknik direktör düğümünü bir türlü çözemeyen Çaykur Rizesporda Mehmet Ali Karaca ismi ağırlık kazandı.
Çaykur Rizesporda bir türlü çözülemeyen Teknik Direktör sorunu bu hafta içinde çözüme ulaşıyor. Başkan Metin Kalkavanın hafta içinde köklü çözüm yapacağı gelen bilgiler arasında yer alırken Özdilekın isteklerinin kabul edilmemesi yeniden gündeme Mehmet Ali Karacayı getirdi. Başkan Metin Kalkavanın talimatını bekleyen Karaca görev almayı bekliyor.
İstanbulda beklemede bulunan Mehmet Ali Karacanın ekibini hazır tuttuğu gelen bilgiler arasında. Bunun yanında sürpriz bir şekilde gündeme gelen Tayfur Havutçu isimi de sıcaklığını koruyor. Yeşim-Mavili kurmayların Havutçu ile masaya oturacağı öğrenildi. Ancak başkan Kalkavanın camiadan destek gören Karacada karar kılması bekleniyor.