Yusuf Erdoğan, artık kupadaki Sivas maçını düşüneceklerini söyledi
Ligin ikinci yarısına iyi başladıklarını söyleyen 1461 Trabzonun başarılı sol kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan, artık kupadaki Sivas maçını düşüneceklerini söyledi. Denizlispor karşısında takımının üçüncü golünü atan genç oyuncu, Bu karşılaşmada net bir galibiyet aldık. Amacımızı ligdeki başarımızı kupaya da yansıtmaktır. Sivasspor karşısında bunu devam ettirmek istiyoruz dedi.