Fenerbahçe deplasmanında iyi oyununa rağmen puan alamayan İdmanocağı Beşiktaş’ı 19 Mayıs’a gömdü. Rakibine set vermeyen Sarı-Kırmızılılar karşılaşmayı
İdmanocağı bir harika. Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde dördüncü maçına çıkan Sarı-Kırmızılılar Beşiktaş’ı 3-0 ile geçti. Ligdeki ilk yenilgisini geçen hafta Fenerbahçe’ye karşı alan Sarı-Kırmızılılar Beşiktaş’ı evinde dize getirmeyi başardı.
İlk seti 25-13 kazanan sultanlar ikinci seti de 25-23 kazanarak rakibine şans tanımadı ve skoru 2-0 yaptı. Etkili oyununu son sette de sürdüren Sarı-Kırmızılı ekip bu seti de 25-17 kazanarak galibiyetlerine bir yenisini ekledi.
HAKKEMLER: Yener Aziz ***, Yalçın Süleyman **
İDMANOCAĞI: Ergül ***, Aslıhan ***, Cansu ***, Newçombe ***, Wang ***, Pietersen *** (Tuğçe ***, Necla ***, Deniz **, Damla **, Fulden **, Deniz **, Gülben **, )
BEŞİKTAŞ: Selime **, Sinem **, Dilara **, Elif **, Pelin **, Staroviç ** (Seda *, Ayça *, Cansu Özbay *, Nazlı *, Cansu Çetin *)
SETLER: 25-13, 25-23, 25-17 (İdmanocağı)
SÜRE: 81 dakika (24, 31, 26)