Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri KTÜ Sosyal Tesislerinde iftar yemeği verdi.
Yemeğe Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Milletvekili Koray Aydın, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı, Divan Başkanı Ali Özbak, eski başkanlar A. Celal Ataman ve Salih Erdemle birlikte eski asbaşkanlar, yöneticiler ve yeni transfer Malouda katıldı.