Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Derry City ile yapacağı maç için İrlanda'ya gitti.
Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Derry City takımıyla yapacağı rövanş maçı için İrlandaya gitti. Hüseyin Avni Aker Stadında ilk maçta rakibini 4-2 mağlup ederek avantaj sağlayan bordo-mavililer, özel uçak ile İrlandaya hareket etti. Kafilede, bordo-mavili takımın yanı sıra yöneticiler, basın mensupları ve taraftarlar yer aldı.
Bordo mavili takımın kadrosunda 19 futbolcu yer alırken Beşiktaş'la anlaşmaya varan kaleci Tolga Zengin, K.Erciyesspor'la görüşme halinde olan Yasin Öztekin ve hafif sakatlıkları bulunan Caner ile Batuhan kadroya dahil edilmedi.
Kafilede şu oyuncular yer alıyor:
1. Onur Kıvrak
2. Abdulkadir Özdemir
3. Adrian
4. Alanzinho
5. Aykut Demir
6. Aykut Akgün
7. Paulo Henrique
8. Emre Güral
9. Gustavo Colman
10. İbrahim Demir
11. Mustafa Yumlu
12. Olcan Adın
13. Ondrej Celustka
14. Giray Kaçar
15. Soner Aydoğdu
16. Volkan Şen
17. Yusuf Erdoğan
18. Zeki Ayvaz
19. Zeki Yavru