Yusuf Erdoğan, Konyaspor karşısında 4 haftalık suskunluğunu bozdu ve bu sezonki ikinci golünü attı.
Trabzonspor’da taraftarın çok şey beklediği isimlerin başında gelen Yusuf Erdoğan, Konyaspor karşısında 4 haftalık suskunluğunu bozdu ve bu sezonki ikinci golünü attı. Son olarak 4 hafta önce Kasımpaşa maçında fileleri havalandıran başarılı oyuncu, Konyaspor’a attığı golün ardından büyük sevinç yaşadı. Bu sezon zaman zaman forma bulmakta zorlanan Yusuf, attığı golle galibiyete katkıda bulundu.