Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun'un hizmetkarlığına talip olduklarını söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun'un hizmetkarlığına talip olduklarını söyledi. Dereli Kızıltaş Derneğinin gecesine katılan ve burada vatandaşlarla Giresun karşılaması oynayan Erzurum, "Giresun için göçü geriye döndürecek projeler üretilmesi şarttır "dedi.
Mesut ERDOĞAN/ GİRESUN