Belediye Başkanı Çarkçı, Perşembe'de AK parti Adayı Kemal Bahtiyar'a oy atmayın çağrısı yaptı.
Ordunun Ak Partili Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı, Perşembe'de AK parti Adayı Kemal Bahtiyar'a oy atmayın çağrısında bulundu. Başkan Selami Çarkçı, AK Parti Eski İlçe Başkanı şimdiki Belediye Başkan adayı Kemal Bahtiyara yüklendi. AK Parti adayı Kemal Bahtiyara oy atılmamasını isteyen Çarkçı , Sizlere hakkımı helal etmem. Ak Parti Perşembede 3. partidir. Kefil olduğum CHPnin, MHPnin adaylarından birisini tercih edin dedi.
SEÇİLİRSE BENİ ASIN
Belediye Başkanı Bahtiyar, Burada CHPnin adayı var, MHPnin adayı var. İkisine de kefilim. İkisi de adam gibi adam. Eğer AK Partinin adayı seçilirse beni meydanda ağaca asın ifadelerini kullandı.