Kemerkaya esnafı, mahallelerine yapılan altyapı çalışmalarından dolayı Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğluna teşekkür etti.
Başkan Gümrükçüoğlunun yaklaşık iki ay önce mahalleyi ziyaretinde esnafın gündeme getirdiği Mehmet Sokakın altyapısı ve parkesinin yapılması isteği kısa sürede yerine geldi. Kemerkaya Mahallesini ziyaret ederek esnafla kahvaltı yapan Gümrükçüoğlu, esnafın talepleri doğrultusunda söz konusu sokağın altyapı çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak hizmete sunduklarını söyledi.
Başkan Yardımcıları Cengiz Çolak, Osman Necip Sevinç, meclis üyesi Seyfullah Kınalı ile mahalleyi ziyaret ederek esnafla bir araya gelen Gümrükçüoğlu, yaptıkları ziyaretlerle mahallelerin sorunlarını yerinde görme imkanı bulduklarını dile getirerek, Daha önce Kemerkaya Mahallesini ziyaretimizde esnafımız Mehmet Sokakın altyapı ve parkesinin yeniden yapılması için bizden istekte bulunmuşlardı. Biz de esnafımızın bu isteğini en kısa sürede yerine getireceğimize dair söz vererek gerekli çalışmaları tamamladık. Trabzonlu vatandaşlarımız her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır diye konuştu.
Mahalle esnafı ise isteklerini kısa bir zamanda yerine getiren Başkan Gümrükçüoğluna ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek, Belediyemiz Mehmet Sokakta gerekli altyapı ve parke çalışmalarını yaparak güzel bir görünüme kavuşturdu. Şimdiye kadar belediyemizden mahallemiz adına ne talep etmişsek yerine geldi. Her zaman bizleri ziyaret ederek sorun ve isteklerimizi dinleyen Başkanımıza teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu.