17 Ocak'tan bu yana hastanede tedavi gören Nejat İşler, taburcu oldu. Nejat İşler taburcu olduktan sonra zafer işareti yaptığı fotoğrafını sosyal medy
Bodrumda hastaneye kaldırıldıktan sonra 22 Ocakta İstanbula nakledilen oyuncu Nejat İşler, 3 ay süren tedavisinin arından taburcu oldu. Amerikan Hastanesinden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, 8 Şubat 2014 tarihinde başka bir hastaneden yoğun bakım ünitemize transfer olan Nejat İşler, sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin ardından ayaktan kontrol ve tedavilerine devam etmek üzere hastanemizden taburcu olmuştur denildi.