Soner Sarıkabadayı, Diyarbakır’da hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı.
Sarıkabadayı’yı görmeye ve imza almaya gelen hayranları, AVM’de izdihama neden oldu. Sarıkabadayı, “Diyarbakır’da çok gezme fırsatım olmadı, ama birkaç yere gittim. İnsan, daha önce hiç gelmediği bir yere geldiğinde, daha çok mutlu olabiliyor. Burası yüzyıllardır birçok medeniyete başkentlik yapmış bir şehir. Daha fazla gelmek, daha fazla buralarda yer almak, buradaki insanlarla daha fazla birlikte olmak, bizim için en güzel hediyelerden bir tanesi. Diyarbakır insanı çok sıcak ve misafirperver” dedi. Sevilen parçalarını seslendiren Sarıkabadayı, imza programının ardından kentten ayrıldı.