Ligin ilk haftasında sahasında Fethiyesporu konuk edecek olan Bordo-Mavi-Beyazlılar galibiyete kilitlendi.
MİSYONUMUZ BELLİ
PTT 1. Ligin ilk haftasında sahasında Fethiyesporu konuk edecek olan 1461 Trabzon geri sayıma geçti. Yarın oynanacak karşılaşmada galibiyetten başka bir sonuç düşünmeyen Bordo-Mavi-Beyazlı ekipte Futbol Şube Sorumlusu Yavuz Şanver, yeni sezonda da üstlendikleri misyona göre mücadele edeceklerini söyledi.
TARAFTARA ÇAĞRI
Fethiye karşısında Trabzonlu futbolseverleri stada beklediklerini belirten Şanver, İlk maçımızda taraftar desteğini arkamızda hissetmek istiyoruz. Bu maçı kazanarak lige iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyoruz. Yeni sezonda yarışmacı bir takım olarak bize yüklenen misyona göre mücadele edeceğiz diye konuştu.