Trabzonspor Basketbol Genel Sekreteri Koçhandan çağrı.
YANIMIZDA OLUN
Türkiye Erkekler Basketbol 2. Liginde son iki maçını yenilgiyle tamamlayan Trabzonsporda gözler yarın sahasında oynayacağı Gelişim Koleji maçına çevrildi. Bordo-Mavililer zorlu maçı kazanarak kötü gidişata dur demenin planları yapılırken Genel Sekreter Münir Koçhan Trabzonspora gönül verenlere çağrıda bulundu. Koçhan, Uzun bir aradan sonra 19 Mayısta maçımızı oynayacağız. Bu maçta taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Salonda boş yer bırakmayalım dedi.
AYAĞA KALKACAĞIZ
Son iki maçta alınan mağlubiyetlerin Trabzonsporu hedefinden saptırmadığını dile getiren Genel Sekreter Münir Koçhan, Her takımın başına gelebilecek bir durumla karşı karşıyayız. Dolayısıyla bu duruma bir son vermenin zamanı geldi. Gelişim Koleji maçıyla yeniden ayağa kalkarak üst sıralara doğru tırmanışa geçeceğimize inanıyorum. Trabzonspor sezon sonunda da Beko Basketbol 1. Ligene yükselecek takımlardan biri olacaktır şeklinde görüşlerini ortaya koydu.