Onur Kıvrak gösterdiği performansla ışık saçıyor
FORMU YERİNDE
Trabzonsporun kalesinde yeni sezon öncesi sıkı bir rekabet var. Bu rekabet şimdiden kalenin kolay kolay yıkılmayacağının en açık örneği olarak gösteriliyor. Özellikle geçen sezon yaşadığı sakatlığın ardından futbola özlem duyan Onur, formayı kapmak için elinden geleni yapıyor. İdmanlarda çok hırslı olduğu gözlenen Onur, bazen de forvet oyunculara özeniyor.
ÖNEMLİ OLAN!
Onur, zaman zaman kaleden çıkarak bir hücum oyuncusu rolü alıyor. Herkesin Trabzonsporun başarısı için ter döktüğünü vurgulayan Onur Kıvrak, Burada kimin oynadığının önemi yok, önemli olan Trabzonsporun başarısıdır. Takım olarak iyi bir hava yakaladık ve bunun lige olumlu yansıyacağına inancım tam diye konuştu.
Takım olarak uyumu tam
Onur Kıvrak, Tolga Zengin ile iyi anlaştıklarını da dile getirerek, Birbirimizin dilinden iyi anlıyoruz. Aramızda müthiş bir sevgi bağı var. Trabzonsporda kale emin ellerde. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi. Yeni sezonda yarışın içinde yer alacaklarını da iddia eden Onur, Trabzonsporun ismine yakışır bir şekilde her kulvarda mücadelemizi ortaya koyacağız dedi.