Teknik Direktör Mehmet Akif Başaran, ikinci yarıya iyi başlayıp zirve yolunda ilerlemek istediklerini açıkladı.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Trabzon Akçaabat, ikinci etap kamp çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlk etap kampında güç depolayan Bordo-Mavi-Beyazlılar ikinci etap kampında hazırlık maçları oynama düşüncesinde. Trabzon Akçaabat Teknik Direktörü Mehmet Akif Başaran, "Aramıza katılan arkadaşlar uyum sorununu yavaş yavaş aşıyor. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapıp zirve yolunda kayıpsız ilerlemek istiyoruz. Bu kamp döneminde hazırlık maçlarına ağırlık vereceğiz" dedi.