Ligin ikinci yarısında sahasında yenilgi yüzü görmediler.
İYİ MÜCADELE EDİYORUZ
Arsinspor ligin ikinci yarısında adeta şaha kalktı. Sarı-Siyahlılar son olarak sahasında Kocaelisporu 5-2 gibi farklı skorla mağlup ederek çıkışını sürdürürken taraftarlarının da yüzünü güldürmeyi başardı. Teknik Patron Soner Boz takım olarak iyi mücadelelerinin karşılığını başarılı sonuçlarla aldıklarını ifade etti.
DESTEK OLMALI
Ligde gelinen noktanın kendilerini kesmediğini daha iyi bir konuma geleceklerini belirten Soner Boz, Arsinspor bu oyuncu kadrosuyla daha iyi yerleri hakkediyor. Bizde hak ettiğimiz almak için daha çok çalışıp kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğiz. Burada herkesin desteğini yanımızda görmek istiyoruz diye konuştu.