Teknik Direktör Raşit Çalık, iyi oynamadıkları bir müsabakayı geride bıraktıklarını ifade etti.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinsporda, Kayseri Şeker karşısında alınan farklı mağlubiyet keyifleri kaçırırken Teknik Direktör Raşit Çalık, iyi oynamadıkları bir müsabakayı geride bıraktıklarını ifade etti. Çalık, "İstediğimiz oyunu oynayamadık. Sahaya ruhumuzu yansıtamadık. Gezindik durduk" dedi.