Teknik Direktör Cinemre, İç saha başarısı deplasmana yanmıyor dedi.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinsporda Teknik Direktör Orhan Cinemre deplasman kabusunu yenemediklerini ifade etti. Cinemre, Bu sezon kendi evimizde hem oyun anlamında hem de skor anlamında başarılı sonuçlar alıyoruz. Ancak bu olumlu tabloyu bir türlü deplasmanlarda gösteremiyoruz. Tuzla karşısında da istediğimiz puan veya puanları alamayarak ayrıldık. Bu sorunu bir an önce çözmeyi hedefliyoruz dedi. Cinemre, hafta sonu zirve mücadelesi veren Menemen Belediyeyi konuk edeceklerini belirterek, Kazanmak istiyoruz. Başka bir sonucu düşünmüyoruz dedi