Lige Kocaelispor galibiyetiyle başlayan 3. Lig 3. Grup temsilcilerimizden Arsinsporda yüzler gülüyor.
Sezon başında sıkıntılı bir süreç geçirmesine rağmen kısa zamanda toparlanarak pazar günü kendi sahasında Kocaelisporu ağırlayan Sarı-Siyahlı takım ikinci yarıdaki müthiş futboluyla sahadan 3 puanla ayrılmayı başardı. Sezona galibiyetle başlayan Arsinspor, pazar günü deplasmanda oynayacağı Vanspor maçının hazırlıklarına da başladı. Sezon başında yaşadıkları olumsuzluklara rağmen lige galibiyetle başlamanın sevincini yaşadıklarını belirten Arsinspor Kulübü Basın Sözcüsü Kenan Taşkın, "Taraftarımız da bizi yalnız bırakmadığı için mutluyuz. Bu taraftar arkamızda olduğu sürece sırtımız yere gelmez. Elbette eksiklerimiz var. Zamanla bunlar da ortadan kalkacaktır. Lig uzun bir maraton. Bu geçiş döneminde taraftar, yönetim ve takımın birlik ve beraberlik içinde olması kaçınılmazdır" dedi.