Lige havlu atmış rakibi karşısında bir puana razı geldiler. 0-0.
GOL BULAMADI
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinspor, dün Diyarbakır deplasmanında beklemediği bir kayıp yaşadı. Lige havlu atmış ve küme düşmeyi büyük ölçüde garantilemiş olan rakibi ile golsüz berabere kalan Arsinsporda yaşanan bu kayıp soğuk duş etkisi yarattı.
BÜYÜK ŞOK
Geçtiğimiz hafta Yimpaş Yozgata mağlup olarak haftayı puansız kapatan Sarı-Siyahlılar, dün de Diyarbakır deplasmanından bir puanla döndü. Zayıf rakibi karşısında gol bulamayan Arsinspor sahadan 0-0 eşitlikle ayrıldı.
Arsinspor Teknik Direktörü Soner Boz:
Sonuca gidemedik
Diyarbakır deplasmanında şok bir kayıp yaşayan Arsinsporda teknik direktör Soner Boz, Diyarbakır karşısında sonuca gidecek hamleler yapamadıklarını söyledi. Boz, Geçtiğimiz hafta sahamızda kaybettik bu maçı kazanmak istiyorduk ancak gol yollarında üretken olamadık diye konuştu.
HAKEMLER: Mehmet Kürşat Öner **, Nevzat Peker **, Ata Yıldırım**
DİYARBAKIRSPOR: Şiyar Süleyman **, Abuzeyt **, Ali **, Suat **, Faruk **, Metin **, Ahmet **(Dk. 85 Hakan* ), Mehmet Kızıl **, Hasan **, Mehmet İpek *(Dk. 61 Bilal *), Necat *(Dk. 78 Umut Sadık *)
ARSİNSPOR: Ali **, Semih **, Mehmetcan **, Ömer **, Ahmet **, Tuncay **, Vedat *(Dk. 61 Mehmet Şükrü *), Ali Kemal *(Dk. 79 Cemre *), Yavuz **, Gökhan **, Enes Erdal *(Dk. 46 Emre Turgut *)
GOL: Yok