Ligde kötü bir süreçten geçen Trabzonspora en büyük destek taraftarlarından geldi.
Pazar günü Elazığspor ile zorlu bir maça çıkacak olan Bordo-Mavilileri Taraftarlar Birliği, Yomra Taraftar Derneği ve Sürmeneli Piranalar yarınki maçta yalnız bırakmayacak. 5 otobüsle Elazığa çıkarma yapacak olan taraftarlar takımlarına bu zor gününde destek olacak.
Taraftar grupları adına açıklama yapan Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, Trabzonsporun iyi gününde kötü gününde yanında olmayı amaç edindik. Taraftarlık, takıma her koşulda kayıtsız şartsız destek çıkmaktır. Kritik bir süreçten geçen Trabzonsporun Elazığda yalnız olmadığını göstereceğiz. İnanıyorum ki galip gelerek evimize döneceğiz dedi.