Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Antalya galibiyetinin ardından konuştu.
KAFALAR HAZIRDI
Ziraat Türkiye Kupasında Antalyasporu 3-2 mağlup eden Trabzonsporda Teknik Direktör Şenol Güneş, önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. Güneş, Saha tam istediğimiz gibi değildi. Bu sahaya rağmen oyuncularım iyi pas yaptı. Sakin ve akıllı oynadık. Belli bölümlerde hatalar yaptık, geri çekilmeler oldu. Ancak öne geçtik. Daha da gol atabilirdik. İlk penaltı gol olsaydı maç orada kopardı. Oyuncularım kafa olarak hazır olunca iyi işler yaptık dedi.
AVANTAJ KAZANDIK
Güneş, Antalyaspor maçı bizim için çok önemliydi. Kupada avantaj yakalamak istiyorduk, bunu sağladık diyerek oyuncuları hakkında da şöyle konuştu: Oyuncu değişimlerinde yaptığımız hamleler yerinde oldu. Giren oyuncuların katkısı çok fazla oldu. Vittek, Colman ve Emre iyi işler yaptılar. Colman tam hazır değil ama akıllı bir oyuncu. Tempo ve kafa olarak daha iyi olmalı. İdeal kadro ne zaman belli olur bilemem. Üç günde bir maç oynayacağız. Kadroda yine değişiklikler olabilir.