Trabzonspor'da bir numaralı transfer gündemi olan Aykut Demir nihayet Bordo-Mavili ekibe katıldı.
KAMPTAN ALINDI
Trabzonsporda bir numaralı transfer gündemi olan Aykut Demir nihayet Bordo-Mavili ekibe katıldı. Bolu'da kamp yapan Gençlerbirliği, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Trabzonspor filmleri aratmayacak bir operasyonla Aykutu İstanbula oradanda Trabzona getirerek bu transferi sonuçlandırdı.
2.8 MİLYON EURO
Özel helikopterle Boludan alınarak İstanbula getirilen başarılı savunmacı özel uçakla Trabzona getirilerek flaş bir şekilde transfer edildi. Bordo-Mavili kulübün, Aykutun transferi için Gençlerbirliğine 2.8 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi. Aykutun bugün resmi sözleşme imzaladıktan sonra Davraza giderek takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.
Aykut ayağının tozuyla arkadaşımız Cemre Yanık'a yaptığı açıklamada "Bende Trabzonluyum, kanımın son damlasına kadar savşamak için buraya geldim" dedi.