Fenerbahçe'de Dirk Kuyt, "F.Bahçe'de mutluyum. Kalıp mücadeleme devam edeceğim" dedi.
Hollanda Milli Takımı ile kampta olan ve ülkesinde yayın yapan Telesport TV'nin sorularını yanıtlayan yıldız futbolcu, "Avrupa Ligi'nde yarı final oynadıktan sonra UEFA'dan gelen 2 yıl men cezası bizim için büyük bir hayal kırıklığı oldu" dedi. Kuyt şöyle devam etti: "Birkaç hafta önce transfer teklifleri aldım, gitmek için şansım da vardı ama ben takımda kalmak istedim. Bu sezon şampiyon olmak için her şeyimizi vereceğiz."