Ligde küme korkusu yaşayan Mavi-Beyazlı ekibi birbirinden zorlu 4 hafta bekliyor.
Spor Toto 3. Lig 1. Grupta küme düşme tehlikesi yaşayan Beşikdüzüsporu zorlu 4 maç bekliyor. Sandıklıspor karşısında 1 puana razı gelen Mavi-Beyazlılar gelecek hafta play-off ekibi Pazarsporu evinde ağırlayacak. Ardından lig lideri Diyarbakır Büyükşehir Belediyespora konuk olacak olan Beşikdüzüspor bir sonraki hafta lig üçüncüsü İstanbulsporu ağırlayacak. Ligde kalma yolunda kritik maçlara çıkacak olan Trabzon ekibi, İstanbul maçının ardından bu kez lig ikincisi Fatih Karagümrük ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Beşikdüzüsporda teknik kadro alarma geçmiş durumda. Takım antrenörü Gökhan Uzungüngör, talebelerini zorlu periyoda üst düzey şekilde hazırlama çabasında. Uzungüngör, başarının ancak çalışmakla geleceğini oyuncularına aşılıyor.