Teknik Direktör Kafkas, "Trabzonsporu bu zor dönemden kurtarmak için kenetlenmeliyiz" dedi.
DESTEĞE İHTİYAÇ VAR
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Futbol Şube Sorumlusu Yılmaz Büyükaydın ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Altuğ Atalay ile birlikte Karadeniz Gazetesini ziyaret etti. Genel Müdürümüz Necmi Perekli, Genel Müdür Yardımcısı Halil Şanlı, Genel Yayın Yönetmeni Asım Kemal Güner ve Spor Müdürü Gökmen Özağcı ile sohbet eden Kafkas, zorlu bir süreçten geçtiklerini söyleyerek, camianın desteğine ihtiyaç duyduklarını belirtti.
GİDİŞAT KAYGI VERİYOR
Ligdeki gidişatlarından rahatsız olduklarını söyleyen Kafkas, bu dönemde birlik ve bütünlüğe ihtiyaçları olduğunun altını çizerek, Beşiktaş maçıyla ayağa kalkmak zorundayız dedi. Gün birlik olmak günüdür diyen Büyükaydın ise Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmazın kamuoyuna yaptığı açıklamaların doğruluğuna işaret etti. Büyükaydın, Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu dönemi geride bırakmak için topyekün güçlerimizi birleştirmeliyiz mesajını verdi.