Onur, Gençlerbirliğinin geldiği gibi gideceğini söyledi.
HAVAMIZI BULDUK
Eskişehirspor karşısında üstün bir performans ortaya koyarak rakip forvetlere kalesini kapatan Trabzonspor kalecisi Onur, Gençlerbirliği maçına odaklandı. Geçmişi unutup geleceğe bakmak zorunda olduklarını kaydeden başarılı kaleci, "Gençlerbirliğini de yenip çıkışımızı sürdüreceğimize inanıyoruz. Takım olarak iyi bir hava yakaladık ve bu havayı korumak için mücadele edeceğiz" dedi.
TRABZONA YAKIŞMALI
Kötü geçen sezonu iyi bir yerde bitirmek istediklerini söyleyen Onur, "Ligde hedefimiz belki kalmadı ancak kalan maçlarda Trabzonsporun adına yakışır sonuçlar almak zorundayız. Bu nedenle Gençlerbirliğini de yenmeliyiz. Taraftarımızın önünde üç puanı alacağımızdan şüphemiz yok" ifadelerini kullandı. Onur, Türkiye Kupasını kazanmak için tüm güçlerini ortaya koyacaklarının altını çizdi.