Trabzon Offroad Kulübü Eksi 36 Off-Road Oyunlarından 2 kupa ile döndü.
Sarıkamış şehitlerini anma adına organize edilen Eksi 36 Off-Road Oyunlarında mücadele eden Trabzon temsilcisi organizasyonu 2 kupa ile tamamlayarak göz doldurdu.
2 KUPA BİRDEN
Katıldığı birçok etkinlikten derece ile dönen Trabzon Offroad Kulübü Karsın Sarıkamış İlçesinde organize edilen Eksi 36 Off-Road Oyunlarında 2 kupa birden kazandı. İki sene önce Kars Sarıkamıştaki bir okula yardım getirdikten sonra katıldığı Offroad etkinliğinde hayatını kaybeden Sarıkamış Şehitlerini Anma programına katılan Trabzon Offroad Kulübü parkura Trabzonun adını iki kez yazdırdı.
ŞEHİTLER ANILDI
Trabzon Offroad Kulübü Başkanı Emir Sözen, manevi değeri büyük olan Kars Sarıkamış Şehitlerini anma programına katılmanın hazzını yaşadıklarını belirterek, 33 kilometrelik zorlu bir yolculuktan sonra Belencik köyü ilköğretim okuluna ulaştık ve 135 kardeşimiz için yaptırdığımız TROFF polarlarını hediye ettik. Bir sonra ki gün hep birlikte şehitlerimizi andık. Son gün ise kar pençesi adlı parkurda araçlarımızın hünerlerini gösterdik dedi.
SARIKAMIŞ'TA İLGİ GÖRDÜK
Sezen, TROFF ailesi olarak 10 araç ve 26 katılımcıyla 3 gün boyunca Sarıkamış ta, şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Katıldığımız -36 Offroad oyunlarında, S2 klasmanında birinciliği Trabzon Offroad Kulübünden Sinan Aydın ve Ali Bulut ikilisi alırken, ikinciliği yine TROFFtan Aydın Demirci ve Yahya Şahin ikilisi aldı. Geleneksel olarak her kupa töreninde yaptığımız gibi yine Bize her yer Trabzon sesleriyle Sarıkamışta büyük ilgi gördük diye konuştu.