Trabzonspor Tekndik Direktörü Şenol Güneş Karabük maçının ardından konuştu.
Güneş mağlubiyetin ardından yaptığı açıklamada; "İyi bir çalışma dönemi geçirmiştik. Maça da moralli başladık fakat oyunun hemen başında yediğimiz gol bizi olumsuz etkiledi. Gollerin zamanlaması çok kötüydü. İkinci yarıda oyunu çevirmek için baskı yaptık risk aldık ancak daha sonra oyun ümidimizi yitirmemiz kötü oldu. Bu maç bizim için çok önemliydi ama olmadı üç puan kaybettik. Sonuç ne olursa olsun oyuncularımız yeteneklerini sahaya yansıtamadı. Rakiplerimizin kaybettiği haftada çok büyük avantaj kaybettik." dedi.