Teknik Direktör Rıza Çalımbay, basın toplantısında ilgilendiği isimleri onayladı ve bu futbolcularla yakından ilgilendiklerini söyledi.
Çaykur Rizesporda transfer çalışması sürerken dün Karadeniz gazetesinde yer alan "Rize'nin Kare ası"nda geçen isimleri Teknik Direktör Rıza Çalımbay, basın toplantısında onayladı ve bu futbolcularla yakından ilgilendiklerini söyledi. Çalımbay, alternatifsizliğin kendilerini zorladığını, devre arası transferi için Sezer Öztürk, Özer Hurmacı ve Giray Kaçar ile ilgilendiklerini, bu isimlerde olumlu gelişmeler olduğunu, yurt dışı arayışlarının da sürdüğünü kaydetti.