Teknik Direktör Rıza Çalımbay, U20 Dünya Kupası maçlarını mercek altına alacak.
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bu hafta Rizeye gelerek U20 Dünya Kupası maçlarını takip edecek. Yönetimle transfer konusunda da bir araya gelecek olan Çalımbay, maçları da yakından takip ederek genç oyuncuları mercek altına alacak.
Transferde aceleci olmadıklarını belirten Çalımbay, Belirlediğimiz program doğrultusunda ilerliyoruz. Bu hafta somut adımlar atılır. Anlaştığımız isimlere imza attıracağız. Gerekli takviyeleri yapacağız kimsenin şüphesi olmasın dedi.