Lige verilen arayı önümüzdeki hafta oynayacağı Gaziantepspor maçı için fırsata dönüştürecek olan Çaykur Rizespor hazırlıklarını sürdürdü.
Lige verilen arayı önümüzdeki hafta oynayacağı Gaziantepspor maçı için fırsata dönüştürecek olan Çaykur Rizespor hazırlıklarını sürdürdü. Yeşil-Mavili futbolcular dün Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde iki idman gerçekleştirdi. İdmana Ç.Rizesporun Fenerbahçeden transfer ettiği kaleci Serkan da katıldı. İdman teknik ağırlıklı çalışmayla tamamlandı.