Trabzonsporda Batuhan Karadenizin fiziği şaka konusu oldu.
Önceki akşam oynanan hazırlık maçında başına aldığı darbe sonucu oyuna devam edemeyen Batuhan dünkü idmana çıkarken klas hareketleri ve attığı kafa golleri ile alkış aldı. Batuhanın yavaş yavaş forma girmesi en çok teknik heyeti memnun ediyor. Öte yandan, dünkü idman sonrası oyuncuların serinlemeleri için kesilen soğuk karpuzlara uzanan Batuhanı kolundan tutan Volkan, "Hadi gidelim" dedi. Batuhan, "Dur geliyorum, şu karpuzlardan alayım" şeklinde cevap verdi. Volkanın "Daha ne yiyeceksin Batuhan? Bugüne kadar yediklerin yetmedi mi" sözleri gülüşmelere neden oldu.