Ligde şuana kadar iyi işlere imza attıklarını belirten Rıza Çalımbay, "Buna rağmen eksiklerimiz çok. Bunları giderip tam bir takım haline bürüneceğiz"
DİKKATLİ OLMALIYIZ
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Süper Ligdeki başarılarının yanı sıra Ziraat Türkiye Kupasında da başarılı olmaları gerektiğini söyledi. Çalımbay, Ligde emin adımlarla ilerliyoruz. Ama bu her şey tamam demek değil. Daha ligin başındayız. Bu ligde dikkatli olmalıyız. Dikkatli oynamalıyız. Eksiklerimiz çok. Yapacak işimiz çok dedi.
HİÇ BELLİ OLMUYOR
Teknik patron Çalımbay bugün oynayacakları İstanbulspor kupa maçına da değinerek, Öyle göründüğü gibi kolay değil. Aksine bu maçlar daha zor oluyor. Ondan çok dikkatli oynamalıyız. Rakibimize saygı duymalıyız. Bu tip maçlarda neler olacağı hiç belli olmuyor. Biz kupada da sonuna kadar gitmek amacındayız. İnşallah başarılı oluruz dedi.