Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda karşılaşacakları Derry City takımını yakın takibe aldı.
Rakiplerinin oynadığı maçları birçok kez izleyen Akçay, ilk maçın Avni Akerde olmasını avantaja çevirebileceklerini söyledi. Akçay, Rakibimiz hazır bir takım. Biz ise kampın ardından maça çıkacağız. Bu nedenle kamp sonunda Trabzona döndüğümüzde maça kadar 5 günlük daha zamanımız olacak. Bunu iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Ayrıca rakibimiz kontratağı seven bir yapıya sahip. Rakibimizin tüm özelliklerini en iyi şekilde analiz ediyoruz dedi.