Lig'de geride kalan 9 haftada sadece 1 galibiyet alabilen Trabzonspor Medical Park, çıkış arıyor.
Beko Basketbol Liginde geride kalan 9 haftada sadece 1 galibiyet alabilen Trabzonspor Medical Park, çıkış arıyor. Baş Antrenör Hakan Demirin göreve gelmesine rağmen bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştiremeyen dev adamlar, çıkış maçı olarak yarın sahasında karşılaşacağı Torku Konya Selçuk Üniversitesini görüyor.
Bordo-Mavililer, zorlu maçtan başka bir şey düşünmezken galibiyet planları yapılıyor. Dev adamların deneyimli oyuncusu Kaya Peker, artık kötü gidişe son verme vaktinin geldiğini söylerken, Üzerimizde dolaşan karabulutları Selçuk Üniversitesini yenerek dağıtacağız. Bu zor günde taraftarlarımızdan da destek bekliyoruz dedi.