Onur, Spor Toto Süper Ligin ortalamada en az gol yiyen kalecisi oldu.
Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Recep Kıvrak, geride kalan 11 hafta sonunda Spor Toto Süper Ligin ortalamada en az gol yiyen kalecisi oldu. Bu sezon Bordo-Mavili takımın oynadığı 8 maçta görev yapan Onur kalesinde 6 gol gördü. Onuru kendisinden 90 dakika daha az görev yapan ve 6 gol yiyen Antalyaspor kalecisi Hakan Arıkan takip etti.