Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ve oyuncular Trabzon Huzurevini ziyaret ettiler.
Trabzon Huzurevi'nde çiçek verilerek karşılanan Bordo-Mavili ekip, yaşlıların tek tek ellerini öperek TS Club ürünlerinden oluşan hediye paketlerini kendilerine sundular. Çevredeki taraftarların da büyük ilgi gösterdiği etkinlikte, Türk ve yabancı oyuncular yaşlılarla yakından ilgilenerek fotoğraf çektirdiler.
Daha sonra huzurevi bahçesinde davul - zurna eşliğinde horon oynandı. Halk oyunları ekibi, Teknik Direktörümüz Tolunay Kafkas'ı aralarına davet etti. Kafkas, "Şu anda oynamayayım. Horonu şampiyon olunca oynayacağım. Birlikte oynarız o zaman" dedi.
Trabzon Huzurevi Müdürü Muhammet Durmuş, Kafkas ve futbolculara ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederken, Kafkas da, "Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz" diye konuştu.