Ligin ilk üç haftasının asit kralı Tutku Açıkın tedavisine, İstanbul Liv Hospitalda devam ediliyor.
Trabzonspor Medical Park'ın Beko Basketbol Ligi 3. haftasında, deplasmanda oynadığı Mersin BŞB. maçında sağ topuğundan sakatlanan Tutku Açıkın tedavisine, İstanbul Liv Hospitalda devam ediliyor. Yoğun bir tedavi süreci uygulanan oyuncunun, 4 Kasım Pazartesi günü oynanacak Anadolu Efes maçına yetişip yetişmeyeceği de maç saatinde kesinlik kazanacak.