Trabzonspor, yarın akşam deplasmanda karşılaşacağı Mersin İdmanyurdunu da yenerek grupta üçte üç yapmak istiyor.
Kupada gruptaki ikinci maçını kayıpsız geçen Trabzonspor gözünü Mersin İdmanyurdu maçına dikti. Bordo-Mavililer, yarın akşam deplasmanda karşılaşacağı Mersin İdmanyurdunu da mağlup ederek grupta üçte üç yapmak istiyor. Bu maçın hazırlıklarına ara vermeden başlayan Trabzonsporda dün yapılan idmana dinlendirilen Janko dışındaki tüm futbolcular katıldı.
İdmanda Antalyaspor karşısında ilk onbirde yer alan oyuncularla diğerlerine ayrı program uygulandı. Sakatlığı geçen Volkan ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Teknik Direktör Şenol Güneş ve yardımcı antrenör Ünal Karaman, antrenman öncesi futbolcularla bir süre konuşurken Antalya maçında kırmızı kart gören Adrian ve Gustavo Colman ile ayrı olarak görüştüler.