Trabzonsporda Kulüp başkanı Mehmet yiğit Alp net konuştu.
İNANCIMIZ TAM
Türkiye Erkekler Basketbol 2. Liginde mücadele eden Trabzonsporda Kulüp başkanı Mehmet yiğit Alp net konuştu. Sezon başında koydukları hedefin tek olduğunu onun da Beko Basketbol Ligine yükselmek olarak ifade eden Başkan Alp, Ligde yaşadığımız kayıplar kimseyi şüpheye yönlendirmesin. Önemli olan şuan ki durum değil. Ligin sonundaki tablodur dedi. Alp ekibine güvendiğine o mutluluğa erişeceklerini söyledi.
TRANSFER OLABİLİR
Son lig maçında alınan mağlubiyeti unuttuklarına değinen Alp, Önümüzde İstanbulspor maçı var. Bu maçtan alacağımız galibiyetle yeniden çıkışa geçeceğimizden eminim dedi. Ligin uzun bir maraton olduğuna değinen Başkan Alp, hocamızla istişare içindeyiz. Hocamız transfere ihtiyaç duyarsa gerekli mevkilere gerekli transferler yapılır. Biz bu takımı Beko Basketbol Ligine çıkarmak için aldık. Bu hedefimizden de vazgeçmeyiz diye konuştu.
TELAFİ EDECEK GÜCÜMÜZ VAR
Trabzonsporun hırcın oyuncusu Fırat Aydemir kendinden emin. Bordo-Mavili kulübü layık olduğu noktaya taşıyacaklarından emin olduğuna değinen Aydemir, "Bazı şansız maçlar yaşadık. Ancak bunlar geride kaldı. Ligdeki konumumuz itibariyle bundan sonra daha dikkatli davranmamız gerekiyor. Yine de kimse ümidini kaybetmesin. Biz Bu zorlukların üstesinden gelecek bir ekibiz. Daha ligin ortasındayız. Önümüzde uzun bir periyot var. Bu periyotta kayıplarımızı giderip Trabzonsporu layık olduğu yere Beko basketbol Ligine taşıyacağız" diye konuştu.